Apie mus

UAB "Stebulė" yra didelė privataus kapitalo įmonė, nuo 1993 m. sėkmingai dirbanti miesto ir komercinių teritorijų tvarkymo, želdinimo, medžių pjovimo ir genėjimo, medžių saugotinose teritorijose ir miškų priežiūros, specializuoto transporto nuomos bei kitose susijusiose srityse visoje Lietuvoje.

Plačiau apie mus

UAB "Stebulė" yra didelė privataus kapitalo įmonė, nuo 1993 m. sėkmingai dirbanti miesto ir komercinių teritorijų tvarkymo, želdinimo, medžių pjovimo ir genėjimo, medžių saugotinose teritorijose ir miškų priežiūros, specializuoto transporto nuomos bei kitose susijusiose srityse visoje Lietuvoje. Savarankiškai ir bendradarbiaujant su statybos ir kelių tiesimo įmonėmis esame įvykdę daug didelės apimties ir sudėtingumo želdinimo projektų, didelę jų dalį iki šiol prižiūrime ir tvarkome. 
Per daugiau nei dvidešimt penkis įmonės gyvavimo metus susibūrė itin profesionalus, kvalifikuotas, atsakingas kolektyvas ir didžiulis įvairios specializuotos technikos parkas, kurių pajėgumai leidžia įmonei įgyvendinti net ir sudėtingiausią projektą itin greitai, saugiai bei kokybiškai. UAB „Stebulė“ padalinių vadovai ir kiti įmonės darbuotojai nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius įvairiuose mokymuose, seminaruose, lankosi įmonės veiklos pobūdį atitinkančiose parodose, todėl mes visada suspėjame kartu su technologinėmis naujovėmis ir technikos pažanga visose savo veiklos srityse. 
2010 m. bendrovėje įdiegta kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema, atitinkanti standartus ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ir ISO 45001:2018. Įmonėje nuolat vykdomas technikos ir mechanizmų monitoringas ir nuolatinės investicijos į naujausią techniką ir mechanizmus, optimizuojami darbo procesai ir didinamas jų efektyvumas, pateikiant klientui nepriekaištingą paslaugų kokybę, didelį darbų našumą, darbų saugą ir atlikimo greitį, kartu rūpinantis mus supančia aplinka.

Su įmonės valdymo sistemos politika galite susipažinti čia Apie mus rašo:
https://madeinvilnius.lt/naujienos/miestas/savivaldybe-emesi-issaugoti-brandzius-medzius-statomos-atramos-sakoms/
https://www.lrt.lt/naujienos/verslas/4/110338/vilniaus-kapiniu-tvarkymui-900-tukst-euru
http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Stebule-25-meti-mininti-bendrove-atnaujino-desimt-sostines-stadionu/12252
https://www.vilniuje.info/news/2555814/vilniuje-sodinama-daugiau-kaip-2-500-medziu-ir-krumu
https://vilnius.lt/lt/2020/03/10/si-pavasari-vilniuje-sodinama-daugiau-kaip-1000-medziu/  https://dzukijosveidas.lt/2020/09/03/alytaus-miesto-parkus-ir-miskus-priziures-bendrove-stebule/

Mus renkasi nes
Dirbame visoje
Lietuvoje
> 25 metų
patirtis
Naujausių technologijų diegimas
Profesionali komanda
Rinkos lyderis
Aukšta paslaugų kokybė
Parama visuomeniniams projektams
ISO standartai, kvalifikacijos, licencijos